Tekinler Yapı Market, müşterilerin kalite beklentilerini karşılamaya ve arttırmaya devam etmektedir. Her projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve yaratıcı çözümler sunar.

Tekinler Yapı Market tüm faaliyetilerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutan ‘sıfır hata’ hedefi ve kaliteye odaklı projeleri ile toplumdaki güvenini arttırmaktadır.Şirket olarak temel ilkelerimiz; projesine, yerine, tekniğine, fen ve sanat kurallarına, sözleşmesine uygun inşaatlar yapmak, bunların organizasyonu için hizmet ve istihdam alanları yaratıp, işleri zamanında teslim edip, kalite sistem şartlarına uygun ve etkinliğini sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Yönetim sistemleri politikamız; verimli iş sonuçları elde etmek amacıyla sistemler kurmak ve sürekli iyileştirmek, hedeflenen sonuçlar için sorumluluk bilinci dahilinde müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini aşarak karşılamak ve çevre, sağlık ve güvenlik ile ilgili yasalara uymak, her türlü tehlikeyi belirleyerek önleyici sistemleri geliştirmektir.

Vizyonumuz; inşaat sektöründe saygın bir firma olarak tanınmak, nitelikli ve kalıcı yapılara imza atmak, bunu yaparken de inşaat sektöründeki tüm ürün metod ve imalat girişimleri ile inşaat teknolojilerini takip etmek, öğrenme ve uygulama ortamları yaratmak, çağın gerektirdiği çevreye saygılı ve koruyucu yapılarında İzmir’de çoğalmasına ve yaygınlaşmasına katkıda bulunmaktır.

Müşteri politikamız; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrası tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet üretmektir.